تعویض دستگیره پنجره یو پی وی سی

گاهی پیش می آید که بنا به اهمال و کوتاهی تولید کننده پنجره بو پی وی سی در استفاده از یک دستگیره پنجره با کیفیت، قصد تعویض آن را با یک نمونه با کیفیت یا شاید هم قصد تعویض آن با یک رنگ متمایز داشته باشید. قبل از هر توضیحی لازم است بدانید اغلب دستگیره های نصب شده به روی پنجره های یو پی وی سی از ابعاد و استاندارد مشابه ای برخوردار هستند اما ممکن است آن چه که در پنجره های خانه شما استفاده شده باشد متفاوت با سایر محصولات باشد که در این خصوص شکل ظاهری و ابعاد آن کاملا نیز متفاوت خواهد بود. پس قبل از خرید هر نوع دستگیره شکل ظاهری آن را با نمونه نصب شده مقایسه کنید. در این مقاله کوتاه قصد داریم شما را با نحوه تعویض دستگیره پنجره یو پی وی سی آشنا کنیم تا در صورت نیاز شخصا به تعویض آن اقدام کنید.

مرحله اول: کاور پلاستیکی رو مطابق تصویر زیر کمی به سمت خود کشیده و 90 درجه به سمت چپ یا راست بپیچانید.
تعویض دستگیره پنجره یو پی وی سی

تعویض دستگیره پنجره

تعویض دستگیره پنجره

تعویض دستگیره پنجره دوجداره

مرحله دوم: دستگیره پنجره را به حالت افقی یا باز قرار داده و توسط یک پیچ بند برقی یا یک چهارسویی دو عدد پیچ تعبیه شده را باز کنید.
آموزش نصب دستگیره پنجره

نصب دستگیره پنجره

مرحله سوم: پس از باز شدن هر دو پیچ می توانید دستگیره را به سمت خود کشیده و از محل خود خارج کنید.برای مشاهده بهتر میتوانید به فیلم  نحوه بازکردن دستگیره پنجره دوجداره به سایت آپارات مراجعه نمائید.
دستگیره پنجره یو پی وی سی

دستگیره پنجره

تعمیر دستگیره پنجره دوجداره

دستگیره پنجره دوجداره

مرحله چهارم: دستگیره جدید را به حالت افقی در محل خود قرار داده و هر دو پیچ را ببندید. دقت کنید حتما در هنگام بستن دستگیره به حالت باز قرار گرفته باشد. میتوانید قسمت پایه دستگیره را با یک دست نگه داشته و اهرم آن را توسط دست دیگر بچرخانید. برای مشاهده بهتر میتوانید به فیلم نحوه تعویض دستگیره پنجره یو پی وی سی در آپارات مراجعه کنید.
آموزش تعمیر پنجره دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره

نوشته شده توسط امدادپن متخصص در تعمیر پنجره های یو پی وی سی دوجداره.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم