تعمیرپنجره دوجداره

سبک زندگی های امروزی در مناطق پرترافیک و پرهیاهوی شهری ناخواسته روح و زندگی انسان را آزرده می سازد که علی رغم تعامل بسیاری افراد و عادی نگری، متاسفانه این موضوع واکنش و پیامدهای منفی در بخش سلامت انسان را با خود به همراه دارد. آلودگی های شهری تنها به شهرهای بزرگ و کلانشهرها اختصاص ندارد و در مناطق و شهرهای کوچک نیز این معضل به حجم کمتری به وجود دارد. اگرچه در این نقاط ممکن سایر آلودگی ها نیز غبار و گردوخاک فزاینده به انواع دیگر آلودگی ها اضافه شود. بسیاری از افراد جامعه به منظور فرار از این نوع از آلودگی سعی در انتخاب محل زندگی حود در نقطه ای به دور از نقاط پرترافیک و شلوغ می کنند تا شاید بتوانند ساعاتی را در آرامش نسبی باشند که این موضوع نیز برای همگان قابلیت اجرایی ندارد. پنجره ها در ساختمان به عنوان یک جداره قابل دید، نقش حائل و جدا کننده فضای داخلی و خارجی ساختمان را به عهده دارد که تاثیر بسزایی در ورود آلودگی به داخل ساختمان ها دارند . اگرچه نسل پنجره های امروزی به مراتب بهتر از پنجره های آلومینیومی و آهنی قدیمی می باشد اما متاسفانه به دلیل عدم آگاهی بسیاری از تولید کنندگان در نحوه مونتاژ، تولید ونصب این پنجره ها و یا استفاده از مواد اولیه نامرغوب همانند یراق آلات و پروفیل سبب شده که بسیاری از محصولات تولید و نصب شده در ساختمان از کارایی لازم برخوردار نباشد. از آنجایی که قطعات و یراق آلات استفاد شده در پنجره ها قابلیت جایگزینی و تعویض دارند از این رو در بسیاری از موارد ایردات و معایب پنجره های دوجداره یو پی وی سی قابلیت رفع در محل پروژ را دارند البته به شرط آنکه تعمیرات پنجره دوجداره توسط افراد مجرب انجام گردد. خدمات انجام شده توسط امدادپن با توجه به تجربه پرسنل این مجموعه، در کوتاه ترین زمان ممکنه انجام میشود. کافیست درخواست خود در خصوص تعمیر پنجره یو پی وی سی محل کار یا زندگی خورد را از بین گزینه های موجود در بخش درخواست تعمیرات پنجره دوجداره انتخاب و چند عکس از بخش ایرادات را بارگذاری کنید. هزینه تقریبی تعمیر پنجره یو پی وی سی مطابق شرایط پروژه اعم از ابعاد پنجره، بعد مسافت و نوع قطعات مورد نیاز و …. به شما عزیزان اعلام میگردد. کلیه خدمات انجام شده مطابق زمان بندی شما و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. نکته قابل توجه این است که تمامی خدمات انجام شده در تعمیرات و یا رگلاژ پنجره به دلیل استفاده از یراق آلات با کیفیت و دقت در فرایند رگلاژ ، شامل گارانتی و تضمین کیفیت نیز میباشد. از این رو ما پیشنهاد میکنیم شرکت ها و افرادی که توانایی لازم در ارائه تضمین کیفیت را دارند را انتخاب کنید تا مجبور به انجام هزینه مجدد جهت رفع ایرادات قبلی نباشید.

 

تعمیرات پنجره
خدمات ارائه شده توسط امداد شامل حال تمامی درب و پنجره های ساختمانی ساخته شده از پروفیل های یو پی وی سی میشود و در خصوص سایر پنجره ها خدماتی ارائه نمی شود. پنجره های یو پی وی سی به لحاظ کاربرد به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

پنجره های دوجداره یو پی وی سی با سیستم بازشو لولایی:

بیشترین بخش از پنچره های دوجداره یو پی وی سی ، پنجره ها با سیستم بازشو لولایی را تشکیل می دهد. این پنجره ها به دلیل استفاده از یراق آلات اکونومی و اقتصادی و همچنین پروفیل های مقرون به صرفه و قیمت مناسب خریداران بیشتری دارد. ایراداتی که ممکن است در بسیاری از این پنجره ها مشاهده گردد شامل موارد ذیل میباشد که تمامی این ایرادات به شکل مطلوبی قابل حل خواهد بود:

تعمیرات پنجره

  • شکستگی لولاهای درب و پنجره که عموما به دلیل بی کفیت بودن و یا استهلاک مشاهده میشوند.
  • خرابی اسپانیولت یا مکانیزم بازشو.
  • خرابی دستگیره ها.
  • خرابی نوارهای درزبندی.
  • خروج از رگلاژ و کارایی نامناسب درب یا پنجره.

تعمیرات پنجره

پنجره های دوجداره با سیستم بازشو کشویی یا اسلایدینگ:

این نوع پنجره ها به دلیل نوع بازشو و عدم اشغال فضا داخلی پس از بازشدن از طرفداران خاصی نیز برخوردار است. از پنجره های کشویی به دلیل استحکلم بیشتر پروفیل های مصرفی بیشتر در ساخت پنجره با ابعاد خیلی بزرگ نیز استفاده می شود. قطعات متشکله در ساخت این پنجره ها نیز قابلیت تعویض و رگلاژ دارد. عمده ایرادات این پنجره ها شامل موارد ذیل میباشد:

تعمیر پنجره

  • تعویض چرخ های کشویی.
  • تعویض ریل آلومینیومی.
  • تعویض اسپانیولت و مکانیزم یراق.
  • تعویض دستگیره ها.
  • رگلاژ و عملکرد مناسب.

تعمیر پنجره

آنچه در انجام یک امر خدماتی و تعمیراتی بیش از هر مولفه دیگری مهم و تاثیر گذار خواهد بود، شناسایی ایرادات می باشد. فردی که تجربه لازم در یک موضوع کاری برای انجام تعمیر یک سیستم حتی ساده را نداشته باشد تمامی عملکرد او با سعی و خطا خواهد بود و چه بسا ممکن است عملکرد غیر اصولی او منجر به ایجاد یک ایراد جدید نیز شده و هزینه بیشتری را فراهم آورد. از این رو سعی کنید تعمیرات پنجره دوجداره به هر شکل و حجمی را به افراد متخصص واگذار کنید. به عنوان مثال اگر کسی از نحوه رگلاژ پنجره دو جداره آگاهی لازم را نداشته باشد، روند غیر اصولی او می تواند منجر به شکسته شدن شیشه دو جداره شود که در این صورت مجبور به سفارش و خرید یک جام شیشه دو جداره به انضمام هزینه حمل خودرویی و انتقال به طبقات ساختمان نیز خواهید شد. تمامی اقدامات وعملکرد مجموعه امدادپن در راستای رفع مشکل با کمترین هزینه میباشد در مواردی که ایرادات با مشاوره و راهنمایی قابل حل باشد همکاری لازم نیز به صورت کاملا رایگان با مشتریان عزیز در این خصوص انجام میشود. پاسخگویی مناسب به متقاضیان گرامی در خصوص تعمیرات پنجره یو پی وی سی در هر زمان و ساعاتی امکان پذیر خواهد بود از این رو به منظور تسهیل در ارائه خدمات ارسال تصاویر ایرادات از طریق شبکه های اجتماعی نظر واتس آپ نیز وجود دارد.

 

مراحل تعمیر پنجره دوجداره

در این مقاله سعی داریم در خصوص فرایند تعمیر درب و پنجره های دوجداره ساخته شده از پروفیل های یو پی وی سی نکاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. قبل از هر توضیحی لازم است بدانیم دانش فنی مرتبط یکی از ارکان مهم برای انجام تعمیرات یک قطعه یا یک مجموعه می باشد و در صورت انجام پروسه تعمیر بدون دانش و اطلاعات اولیه و یا تعمیر به روش سعی و خطا ممکن است خسارت وارده به قطعه معیوب را دوچندان کند. ولی گاهی ممکن است در زندگی شاهد مشکلاتی باشیم که امکان تعمیر با داشتن اطلاعات اولیه امکان پذیر باشد. رفع بعضی از عیوب مرتبط به درب و پنجره های دوجداره میتواند یکی از این مشکلات باشد. تا حد امکان مراحل انجام این کار را در این مقاله به شما بازگو میکنیم.

 

مرحله یک شناسایی ایرادات:

همانطور که همه ما می دانیم در هر پروسه تعمیر یا تعمیرات قدم اول شناسایی ایراد می باشد تا هزینه انجام تعمیر با صرف کمترین میزان هزینه و زمان به انجام برسد . مرحله تعمیر پنجره دوجداره از این امر نیز مستثنی نبود و قدم اول در این مسیر شناسایی محل ایرادات می باشد. برای تفهیم موضوع مثالی را مطرح میکنیم:
فرض کنید یک پنجره دوجداره در محل زندگی یا کار شما به سختی باز و یا بسته می شود. گویی پنجره هنگام بسته یا باز شدن به مانعی برخورد می کند. شاید این ذهنیت ایجاد شود که مشکل از افتادگی لولا ها می باشد و با تعویض یک ست کامل لولای پنجره مشکل به نحو احسن و کامل برطرف گردد. اما پس از انجام این کار و علی رغم صرف هزینه متوجه می شویم که تغییر چندانی در کیفیت باز و بسته شدن پنجره دوجداره ایجاد نشده و مشکل از جای دیگری ریشه دارد. البته گاهی شناسایی ایرادات به سادگی میسر نبوده و نیاز به بازدید اولیه دارد تا تکنسین فنی اسباب و لوازم مورد نیاز جهت رفع ایرادات پنجره را شناسایی کند.
تعمیر پنجره دو جداره

اهم مشکلاتی که میتواند در یک پنجره دوجداره ظاهر شود به شرح ذیل میباشد:

شکستگی لولای پنجره دوجداره : شکستگی لولای پنجره دوجداره یکی از شایع ترین مشکلات مربوط به این پنجره ها می باشد. جنس استفاده شده در ساخت لولاها ممکن است از کیفیت لازمه برخوردار نباشدو این مشکل را برای شما رقم زند. لولای پنجره دوجداره یو پی وی سی در دو سایز 75 میلیمتری برای پنجره ها و 90 یا 100 میلیمتری برای درب های بالکنی یا سرویس موجود میباشد. تنوع رنگ بندی در لوای پنجره دوجداره نیز به رنگه های سفید، قهوه ای، طوسی منتهی میشود.

شکستگی دستگیره پنجره دوجداره : دستگیره های بی کیفیت و پلاستیکی نصب شده در بسیاری پنجره های ساختمانی ممکن است بعد از مدت کوتاهی معیوب شده یا شکسته شوند. دستگیره پنجره دوجداره در کیفیت باز و بسته شدن پنجره بسیار حائز اهمیت است. انتقال قدرت مورد نیاز جهت چرخش مکانیزم اسپانیولت توسط دستگیره پنجره انجام میشود.

تعمیر پنجره دوجداره کرج

شکستگی زبانه مقابل پنجره دوجداره : زبانه مقابل پنجره یا همان زاماک پنجره دوجداره قطعه فلزی کوچکی است که مقابل مکانیزم اسپانیولت بسته مبشود. به دلایل مختلف ممکن است این قطعه شکسته شود. این قطعه در دو استاندارد زاماک آکس 9 میلیمتری و زاماک آکس 13 میلیمتری موجود می باشد. زاماک مقابل اسپانیولت نیز مانند سایر یراق آلات دارای گارانتی و تضمین کیفیت خواهد بود.
تعمیر پنجره دو جداره تهران
شکستگی شیشه دوجداره پنجره : شیشه با اصابت یک جسم سخت یا بسته شدن سریع پنجره ممکن است شکسته شود. امکان تعمیر شیشه دوجداره پنجره در محل پروژه وجود ندارد. و لازم است یک جام شیشه دوجداره جدید خریداری شود. در هنگام خرید شیشه دوجداره سه مقوله سایز شیشه، ضخامت شیشه و رنگ شیشه جهت سفارش بسیار مهم میباشد.

قیمت تعمیر پنجره دوجداره

رگلاژ لولای پنجره دوحالته: پنجره های دوحالته نیز به رغم استفاده از یراق آلات مستحکم تر نیازمند خدمات میباشند. برای مشاهده نحوه رگلاژ یراق پنجره دوحالته میتوانید به فیلم آموزشی رگلاژ یراق دوحالته مراجعه کنید.
تعمیر پنجره دوجداره
رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته : در پنجره های تک حالته ممکن است به دلیل استهلاک لولاها نیاز به خدمات مربوطه باشد
قیمت تعمیر پنجره دوجداره
تعویض نوار لاستیکی پنجره دوجداره: لاستیک پنجره های دوجداره ممکن است به علت سرما و گرما و یا تابش ممتد نور خورشید پوسیده و دفرمه شوند. عایق بندی پنجره دوجداره و کاهش آلودگی صوتی بیش از هر مولفه ای به کیفیت نوارهای لاستیکی وابسته میباشد. پوسیدگی یا دفرمگی لاستیک پنجره دوجداره نه تنها باعث ورود آلودگی به داخل منزل یا محل کار خواهد شد بلکه باعث انتقال حرارت و افزایش مصرف انرژی جهت گرمایش و سرمایش سالیانه خواهد شد. کلیه نوار های لاستیکی دور پنجره ارائه شده توسط امداد پن دارای گارانتی 5 ساله برای تمامی مناطق ایران خواهد بود.
تعمیر پنجره دوجداره
شکستگی چرخ پنجره کشویی: در پنجره های کشویی دوجداره کل وزن بازشو به چرخ ها منتقل میشود. تداوم باز وبسته شدن لنگه پنجره به مرور باعث استهلاک و در نهایت باز و بسته شدن سخت درب یا پنجره خواهد شد.
تعمیر پنجره دوجداره
تعویض ریل پنجره کشویی دوجداره: ریل ها در پنجره های دوجداره قابل تعویض میباشند. حرکت یکنواخت چرخ کشویی مستلزم آن است که ریل سطحی کاملا صاف و سیقل داشته باشد. ممکن است به علت عدم مطابقت ریل با چرخ یا استهلاک چرخ ریل به مرور دچار آسیب شود.
قیمت تعمیر پنجره دو جداره

مرحله دو خرید یراق معیوب و بررسی هزینه ها :

گام دوم در مراحل تعمیر پنجره دوجداره، خرید یراق نو و جایگزینی با نمونه معیوب میباشد. توجه به این موضوع از مرحله اول بسیار حساس تر میباشد چرا ممکن است یراق شما با یراق خریداری شده صرفا تشابه ظاهری داشته باشد و در مقوله فنی متمایز با نمونه شما باشد. از این رو لازم است در لحظه سفارش یراق مورد نظر حتما به ابعاد، طرح و برند آن توجه لازم و کافی را داشته باشید. با مراجعه به سایت امدادپن در بخش محصولات میتوایند یراق آلات مورد نظر خود را به سادگی سفارش و با جزئیات فنی و اقسام آن نیز آشنا شوید. در صورتی که موفق به انتخاب یراق مورد نظر خورد نشدید کافیست تصویر یراق پنجره دوجداره خود را از طریق شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت یراق مورد نظر را برای شما ارسال کنیم .
تعمیر پنجره دو جداره

مرحله سه مونتاژ یراق:

گام سوم در مراحل تعمیر پنجره دوجداره، مونتاژ صحیح آن میباشد. دسترسی به ابزار اختصاصی، دانش فنی عمومی و قدرت بدنی لازمه مونتاژ یک یراق میباشد. چراکه ممکن است تعویض یک یراق منجر به جدایی شیشه دوجداره از پنجره باشد. شیشه ها در پنجره های دوجداره از وزن بالایی برخوردار هستند وجابه جای آنها ممکن است بسیار خطر آفرین باشد. قبل از دمونتاژ یا بازکردن قطعه معیوب حتما به نحوه مونتاژ شدن آن دقت کنید تا دچار سردرگمی هنگام بسته شدن یراق جدید نشوید. دقت کنید در حین مونتاژ تمامی پیچ ها تا حد لازم محکم شوند. فشار بیش از حد ممکن است منجر به هرز شدن مجل پیچ شود. هرز شدن پیچ محل مونتاژ موجب لقی زودهنگام یراق مونتاژ شده خواهد شد.
تعمیر پنجره دو جداره

مرحله چهارتست باز و بسته شدن:

آخرین مرحله تست عملکرد یراق مونتاژ شده میباشد. لازم است تا جهت اطمینان از عملکرد صحیح یراق مونتاژشده، چندین بار یراق مورد باز وبسته شدن قرار گیرد. هرگونه صدای غیر عادی یا اعمال نیروی غیر عادی به منزله این است که فرایند مونتاژ یا انتخاب یراق پنجره دوجداره به درستی انجام نشده است. در صورتی که عملکرد عادی است میتوانید از درب یا پنجره خودبا اطمینان کامل استفاده نمائید.
قیمت تعمیر پنجره دوجداره

قیمت تعمیر پنجره دوجداره:

چنانچه تمایل به ارائه خدمات فنی توسط امداپن جهت تعمیر پنجره های دوجداره دارید لازم است بررسی های لازم جهت برآورد هزینه را نیز انجام دهید. قطعاً حضور کارشناس فنی در محل پروژه باعث افزایش هزینه های تمام شده تعمیر درب پنجره خواهد شد. هزینه تعمیر پنجره دوجداره در بعضی از خدمات پر مصرف به شرح ذیل خواهد بود:

 لیست هزینه تعمیر پنجره دوجداره در محل بدون احتساب یراق یا مواد مصرفی  هزینه خدمات در شهر تهران  هزینه خدمات در نواحی اطراف
هزینه رگلاژ پنجره تا ابعاد 1 متر مربع بدون یراق  2.000.000 ریال  3.000.000 ریال
هزینه رگلاژ پنجره دوجداره بیشتر از 1 متر مربع 2.500.000 ریال  3.500.0000 ریال
 هزینه رگلاژ پنجره به همراه تعویض تمامی لولا ها 3.000.000 ربال  4.000.000 ریال
 هزینه تعویض سایر یراق آلات 2.000.000 3.000.000 ریال
 هزینه تعویض نوار لاستیکی کل پنجره ( هر متر)  800.000 ریال 1.000.000 ریال
 هزینه تعویض چرخ کشویی  2.500.000 3.500.000

 

بررسی هزینه ها تابع شرایط مختلفی همچون مدت زمان انجام خدمات، ابعاد پنجره، طبقات، نوع بازشوو …. می باشد. تمام این موارد یک به یک در هزینه تعمیر پنجره دوجداره لحاظ فلذا کمترین و مناسب ترین قیمت به شما پیشنهاد میشود. در نگاه اول از طرف مشتری ممکن است ایراد یک پنجره به سادگی قابل رفع باشد اما بسیار اتفاق افتاده خدمات بسیارپیچیده تر از تصور اولیه بوده و گاهی با مراجعه دو مرتبه تکنسین فنی مشکل برطرف میگردد. روز و ساعت مورد نظر جهت دریافت خدمات نیز در جمع بندی این هزینه ها تاثیر گذار خواهد بود. برای تعدیل هزینه ها میتوانید خدمات را برای روزهای اخر هفته رزرو نمائید.

هزینه تعمیر پنجره دو جداره در شهر تهران:

در شهر تهران به دلیل اینکه بسیاری از مناطق دارای ترافیک شهری میباشند و نیز فضای مناسبی جهت پارک خودرو وجود ندارد هزینه تعمیر پنجره دوجداره در شهر تهران ارتباط زیادی به موقعیت و محل پروژه دارد. بسیاری از پروژ های اجرایی در این مناطق با همکاری مالکین به روزهای پایانی هفته موکول میشود تا فرایند تعمیر پنجره دوجداره با دقت و توجه بیشتری انجام شود. در صورت نیاز به خدمات فورس با تقبل هزینه ایاب ذهاب ارائه خدمات امکان پذیر خواهد بود.

هزینه تعمیر پنجره دوجداره در کرج:

استان البرز به دلیل وسعت نیز شرایطی مشابه شهر تهران را دارد با این تفاوت که وسعت در این استان بسیار بیشتر از شهر تهران میباشد و برآورد هزینه های تعمیر پنجره دوجداه در کرج نیز تابعه موقعیت پروژه و فاصله آن با شهر تهران میباشد.اختلاف هزینه تعمیر پنجره دوجداره در کرج با شهر تهران به طور میانگین 50 الی 60 درصد خواهد بود که بیشتر به ه

 

مشکلات پنجره های دوجداره

مشکلات پنجره های دوجداره

مشکلات پنجره های دوجداره امروزه پنجرهای دوجداره به عنوان بخش مهم و لاینفک از ساختمان­های نوین محسوب می شوند. پنجره ها در ساختمان ها با ایجاد ارتباط بصری میان محیط داخلی و محیط پیرامون و همچنین ایجاد تهویه در زمان نیاز، نقش مهم و ضروری در سلامت و آسایش افراد دارند. با...

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته موضوعی که قدص داریم در این مقاله از امداپن به آن بپردازیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید. امروزه پنجره های دوجداره به دلیل دارا بودن  ویژگی های متنوع و عایق بندی بسیار مناسب جز بخش لاینفک و جدایی...

تعمیر دستگیره پنجره دوجداره

تعمیر دستگیره پنجره دوجداره

تعمیر دستگیره پنجره دوجداره در این مقاله کوتاه قصد داریم در خصوص تعمیر دستگیره پنجره های دوجداره مطالبی را عنوان کنیم. همه ما میدانیم لنگه یک پنجره توسط دستگیره باز، بسته و قفل می شود. در واقع دستگیره نقش یک اهرم و بازوی حرکتی را ایفا می کند از این رو لازم است جنس و...

رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته :

رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته :

رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته : همه ما می دانیم پنجره ها از عناصر جدایی ناپذیر در ساختمان ها می باشند. ابعاد پنجره ها در ساختمان های امروزی به مراتب بزرگتر و پیچیده تر از پنجره های نسل قدیمی می باشد و لازم است مشکلات و ایرادات به وجود آمده در این پنجره ها توسط افراد...

تعمیر قفل پنجره دوجداره

تعمیر قفل پنجره دوجداره

تعمیر قفل پنجره دوجداره یکی از ویژگی های پنجره­ های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) سهولت باز و بسته شدن آنها است. مکانیزم های موجود (یراق آلات) در سیستم های پنجره های دوجداره به منظور قفل شدن به نحوی طراحی شده است که ضمن ایجاد یک تکیه گاه مستحکم به منظور ایمنی، به سادگی...

نحوه بازکردن یا دمونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی

نحوه بازکردن یا دمونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی

گاهی لازم است دستگیره پنجره مونتاژ شده به روی پنجره یو پی وی سی به دلیل بی کیفیت بودن تعویض گردد. در این فیلم کوتاه سعی کردیم نحوه دمونتاژ یا بازگشایی دستگیره پنجره یو پی وی سی را نمایش دهیم. امیدواریم این فیلم بتواند برای شما راهگشا باشد. [video width="640"...

فیلم نحوه مونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی

فیلم نحوه مونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی

در این فیلم بسیار کوتاه سعی کردیم  نحوه مونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی را نمایش دهیم. با مشاهده این فیلم به سادگی میتوانید خودتان نسبت به مونتاژ دستگیره پنجره یو پی وی سی اقدام کنید. [video width="640" height="352"...

تعویض دستگیره پنجره دوجداره یو پی وی سی

تعویض دستگیره پنجره دوجداره یو پی وی سی

تعویض دستگیره پنجره یو پی وی سی گاهی پیش می آید که بنا به اهمال و کوتاهی تولید کننده پنجره بو پی وی سی در استفاده از یک دستگیره پنجره با کیفیت، قصد تعویض آن را با یک نمونه با کیفیت یا شاید هم قصد تعویض آن با یک رنگ متمایز داشته باشید. قبل از هر توضیحی لازم است بدانید...

طبقه بندی پنجره ها به لحاظ جداره شیشه

طبقه بندی پنجره ها به لحاظ جداره شیشه

در این مقاله کوتاه سعی داریم نگاهی گذرا به سه نوع پنجره از لحاظ جداره شیشه بپردازیم.خارج از طرح و نقش یک شیشه، پنجره ها به سه دسته کلی پنجره ها با شیشه تک جداره، پنجره با شیشه دو جداره و پنجره با شیشه سه جداره تقسیم بندی می شوند. پنجره یو پی وی سی با شیشه تک جداره:...

ساختار و اجزاء شیشه دوجداره یا سه جداره

ساختار و اجزاء شیشه دوجداره یا سه جداره

ساختار و اجزاء تشکیل دهنده شیشه های چند جداره: امروزه آلودگی صوتی درزندگی های شهرنشینی مانند سایر آلودگی‌ها نظیر آلودگی هوا به عنوان موردی ناهنجار تبدیل شده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در حال حاضر استفاده از شیشه‌های دو یا سه جداره به عنوان مهم‌ترین...

معرفی انواع پنجره های ساختمانی به لحاظ متریال

معرفی انواع پنجره های ساختمانی به لحاظ متریال

معرفی انواع پنجره از لحاظ متریال ساخت: پنجره یکی از اجزای تشکیل دهنده هر بنا و ساختمانی به شمار می رود که کاربرد اصلی آن ایجاد ارتباط بین فضاهای داخل با بیرون از ساختمان است. به نحوی که علاوه بر دید مناسب، امکان نور گیری و تهویه کافی نیز هم فراهم باشد. ویژگی پنجره ­ها...

معرفی پروفیل یو پی وی سی در ساخت پنجره

معرفی پروفیل یو پی وی سی در ساخت پنجره

معرفی پروفیل های کاربردی در صنعت درب و پنجره UPVC: در این مقاله سعی داریم به معرفی فنی تمام مقاطع پروفیل های مصرفی در صنعت درب و پنجره UPVC بپردازیم. قبل از پرداختن به معرفی پروفیل های یو پی وی سی لازم است بدانید که در معرفی یک پروفیل، سطح مقطع هر برندی می تواند کاملا...

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم